Добровільне об'єднання територіальних громад

Звернення!

Шановна громадо!

 

Я звертаюсь до Вас щодо добровільного об’єднання територіальних громад, яке визначено спеціальним законом України „Про добровільне об’єднання територіальних громад” прийнятого у 2015 році.

В нашому селі є прецедент об’єднуватись чи залишитись самостійними. Закон не зобов’язує об’єднання, можемо залишитись самостійною громадою. Крім того згідно закону добровільне об’єднання сіл повинно здійснюватись з дотриманням певних принципів, про що говорить стаття 2 закону.  Добровільності, економічної ефективності, прозорості і відкритості та ін.

Для реалізації цих принципів нинішньою і попередньою місцевою владою вивчалась громадська думка жителів села Требухів. У 2015 і 2016 роках згідно нормативних документів сільської ради було проведено пряме опитування громадян. 97 % із числа опитаних висловили пропозицію залишитись самостійною громадою, проти будь-якого об’єднання. Я також на боці цих громадян. Зазначаю, що в усій Україні у 2016 році із 100 % запланованих об’єднань територіальних громад об’єднались тільки 7 %.

Але є і інша точка зору деяких депутатів сільської ради якими керує так званий активіст Тертишник О.І. (довірена особа депутатів), які шляхом маніпуляцій та залякування нав’язують нашій громаді об’єднатися з Княжичами.

Також є значний вплив обласного депутата Кищука О.Є. який часто втручається в роботу сесій. Він обманюючи депутатів і громаду села бачить не тільки об’єднання сіл Требухова та Княжич, а в перспективі створення Великодимерської об’єднаної громади, яка включатиме села Княжичі, Требухів, Калинівка, Красилівка, Рожівка і селище Велика Димерка, яке і буде центром.

Требухів самодостатнє село, що майже не четверть наповнює районний бюджет. І тому на сьогодні я не бачу економічної доцільності жодного об’єднання.

Недостатньо розроблене законодавство та відповідні підзаконні акти. Задумайтесь, що буде з місцевим бюджетом, комунальною власністю, а особливо із нашими землями.

Хочу поінформувати, що об’єднання громад в сусідній нам Польщі готувалось 5 років. Спочатку було створено 

-  нормативну базу

-  електронні сервіси

-  було побудовано якісні дороги, щоб можна було швидко дістатися до центру і тільки потім почалось об’єднання.

Ті громади, які мали землю, певну інфраструктуру забезпечили своїх жителів послугами та комфортом залишились самостійними. А ті громади, які не змогли цього зробити були приєднані до сильніших. Тому із 100 % всіх громад 10 % залишились самостійними.

Тож не будемо поспішати і ми. Я підтримую Вас, а ви підтримайте мене в цьому і поясніть своїм депутатам, щоб вони врахували Вашу думку шановні односельці. Об’єднатися ми завжди встигнемо. Не допустимо колапсу місцевого самоврядування та втрати свої земель.

 

З повагою,

Сільський голова                           В.В. КуцьЗвернення

Шановні односельчани!

 На виконання розпорядження сільського голови від 12.09.2016 №71 наразі в нашому селі проводиться пряме опитування громадян з приводу всіх теоретично можливих варіантів об′єднання громади.

Робоча група проводить дане опитування по виборчим округам в період з 14.09.2016 до 24.09.2016.

Якщо Ви по тій чи іншій причині не висловили свою думку - це можна зробити в Требухівській сільській раді.Розпорядження сільського голови про внесення змін в розпорядження №34 від 08.06.2015 року щодо розширення робочої групи. Розпорядження № 71.
Розпорядження сільського голови про затвердження зразка опитувального листа щодо добровільного об'єднання територіальних громад. Розпорядження № 72. Ст. 2.Звернення сільського голови від територіальної громади села Требухів до Голови Верховної ради України Парубія А.В. щодо внесення пропозиції до вимог Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад"

Лист № 770 від 09.09.2016 р. 
_______________________________________________________________________________
03.08.2016 року (вхідний номер №459) надійшла пропозиція від А.Б. Бочкарьова  селищного голови селища Велика Димерка Броварського району Київської області щодо добровільного об’єднання територіальних громад населених пунктів: селища Велика Димерка Великодимерської селищної ради, селища Калинівка, сіл Квітневе, Скибин, Перемога Калинівської селищної ради, сіл Бобрик, Гайове Бобрицької сільської ради, сіл Залісся, Богданівка Богданівської сільської ради, сіл Гоголів, Зоря Гоголівської сільської ради, сіл Вільне, Жердова, Захарівка, Покровське, Мала Тарасівка, Михайлівка, Підлісся Жердівської сільської ради, села Княжичі Княжицької сільської ради, села Красилівка Красилівської сільської ради, села Кулажинці Кулажинської сільської ради, сіл Першотравневе, плоске Плосківської сільської ради,  села Рожівка Рожівської сільської ради, села Рудня Руднянської сільської ради, сіл Русанів , Перше Травня Русанівської сільської ради, сіл Світильня, Гребельки Світильнянської сільської ради, сіл Требухів, Переможець Требухівської сільської ради, села Шевченкове Шевченківської сільської радив Великодимерську територіальну громаду з центром у селищі Велика Димерка.Лист в.о. міського голови - заступника міського голови м. Бровари Г.П. Голубовського щодо пропозиції об’єднання територіальних громад міста Бровари та села Требухів Броварського району Київської області в спроможну територіальну громаду


ĉ
Секретар сільради,
28 серп. 2016 р., 23:44
ą
Секретар сільради,
28 серп. 2016 р., 23:40
Comments