Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комытету Требухівської сільської ради з відповідним аналізом регуляторного впливу «Про встановлення тарифів на надання комунальних послуг на централізоване водопостачання та водовідведення комунальним підприємством «Сервіс»

опубліковано 12 серп. 2020 р., 00:41 Секретар сільради   [ оновлено 12 серп. 2020 р., 00:49 ]

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення

виконавчого комытету Требухівської сільської ради з відповідним аналізом регуляторного впливу

«Про встановлення тарифів  на надання комунальних  послуг на централізоване водопостачання та водовідведення комунальним підприємством  «Сервіс»

Требухівська сільська повідомляє, що на дошці об’яв села Требухів 15.07.2020 року оприлюднений проект рішення виконавчого комытету Требухівської сільської ради з відповідним аналізом регуляторного впливу «Про встановлення тарифів  на надання комунальних  послуг на централізоване водопостачання та водовідведення комунальним підприємством  «Сервіс»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11.09.2003 р. № 1160-IV, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Требухівської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проект рішення Требухівської сільської ради «Про встановлення тарифів  на надання комунальних  послуг на централізоване водопостачання та водовідведення комунальним підприємством  «Сервіс»

Проект спрямований  на приведення у відповідність з економічно обґрунтованими витратами розрахунків щодо забезпечення належного надання населенню послуг, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів.

Поштова та електронна адреса розробника проекту: 07454, Київська обл., Броварський район, с. Требухів,вул. Парникова 1/а  тел. 7-10-52, e-mailkp_servis_trebuhiv@ukr.net

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Internet на офіційному сайті Требухівська сільської ради http://www.trebukhiv-rada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу. 

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 07454 Требухівська сільська рада Київська обл., Броварський район, с. Требухів, вул. Гоголівська, 5 тел. 7-10-54, e-mail: kp_servis_trebuhiv@ukr.net


Сільський голова                                            В.В.Куць


Аналіз регуляторного впливу та звіт про відстеження результативності регуляторного акту проекту рішення «Про встановлення тарифівКП «Сервіс» на наданнякомунальних» з водопостачання та водовідведення,  яківідповідаютьекономічнообґрунтованимвитратам на виробництвоцихпослуг, а саме:

1.1.                       Тарифи на послуги централізованог оводопостачання холодної води для населення I-II-IIIгрупспоживачівстановлять :

-           Iгрупа (населення) – 23,45грн/м3, з ПДВ (в тому числівартістьпослуги 19,54грн./м3 та ПДВ 3,9грн);

-           IIгрупа (бюджетні установи) – 25,15грн/м3, з ПДВ (в тому числівартістьпослуги 20,96грн./м3 та ПДВ 4,19грн);

-           IIIгрупа (підприємства) – 27,45грн/м3, з ПДВ (в тому числівартістьпослуги 22,87грн./м3 та ПДВ 4,58грн).

1.2.                       Тарифи на послугицентралізованоговодовідведення для I-II-IIIгрупспоживачівстановлять :

-           Iгрупа (населення) – 24,85грн/м3, з ПДВ (в тому числівартістьпослуги 20,71грн./м3 та ПДВ 4,14грн);

-           IIгрупа (бюджетні установи) – 32,00грн/м3, з ПДВ (в тому числівартістьпослуги 26,67грн./м3 та ПДВ 5,33грн);

-           IIIгрупа (підприємства)  - 36,6грн/м3, з ПДВ (в тому числівартістьпослуги 30,50грн./м3 та ПДВ 6,10грн); прийняти до відома.


Comments