Фотогалерея

2016 рік
Капітальний ремонт санпропускника Требухівської лікарніДень села
Поточний ремонт вулиця Паркова

Капітальний ремонт вулиця Комінтерна 
Капітальний ремонт вулиця Постишева25 травня, в день Преполовіння П'ятидесятниці, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському храмі с. Требухів Київської області.
Його Високопреосвященству співслужили секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний першого Броварського благочиння протоієрей Олександр Левчук, благочинний другого Броварського благочиння протоієрей Іоанн Мисів і духовенство єпархії.
На Малому вході, митрополит Антоній, за ревне служіння Церкві, удостоїв богослужбових нагород священиків першого і другого Броварських благочиній: протоієрей Петро Слободян удостоєний права служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Херувимської пісні; протоієрей Ігор Баглей удостоєний права носіння митри; протоієреї Михайло Павлюк, Олександр Ковалевський, Петро Котюк удостоєні права носіння Хреста з прикрасами; протоієреї Олександр Степанюк і Сергій Мироненко удостоєні права носіння палиці; в сан протоієрея зведений ієрей Георгій Телегін; ієрей Максим Молотков удостоєний права носіння наперсного хреста; диякон Олександр Гришко зведений в сан протодиякона.
Після закінчення богослужіння митрополит Антоній освятив новий корпус Недільної школи.

Відео YouTube16 та 23 квітня 2016 року Благоустрій території села Требухів


Благоустрій 2016


    Небайдужий мешканець масиву Анатолій сам проявив ініціативу і облагородив прибудинкову територію біля багатоквартирних будинків!


23 квітня 2015 рік

Встановлення автобусних зупинок 2015 рік.


17 вересня 2015 року

Будівництво дитячого майданчика по вул.Комінтерна 2015 рік

2 травня 2015 року

Брагоустрій дитячого майданчика


30 червня 2013 року

Свято "День Молоді" 30.06.13 р.


05 жовтня 2013 року

День Села 2013 рік


День Молоді 2013 малюнок на асфальті

22 червня 2009 року

Перезахоронення невідомих бійців Червоної армії

2015 рік

Реставрація пам'ятника "Солдат з автоматом"


22 лютого 2015 року

Благодійний ярмарок на підтримку мобілізованих односельчан.

    В селі Требухів Броварського району на свято Масляної відбувся благодійний ярмарок в підтримку мобілізованих односельчан. Ідея даного заходу народилася на вечорі зустрічі друзів шкільних у випускників 11- A класу випуску 2009 року Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Бажання підтримати тих мужніх воїнів, які не сховалися за спинами інших, а прийняли нелегке, але велике рішення – захищати свою Батьківщину, було настільки великим, що об'єднало дуже велику кількість односельчан. Прості люди, які дізнавались про ярмарок, долучались до акції. 
На ярмарку можна було придбати традиційні страви до свята Масляної, товари ручної роботи майстрів односельців, вироби дитячого мистецтва. Патріотично-культурна програма включила в себе поетичні читання, патріотичний флешмоб, військову пошту, прогулянки на конях.
Метою даного заходу було зібрати кошти для підтримки мобілізованих требухівців. В результаті було зібрано 20 тис. гривень. Виручені кошти оргкомітет розподілить між учасниками АТО, виходячи виключно з їх потреб. 
Організаційний комітет складали: Потапенко Юлія, Назаренко Інна, Коваль Олександра, Туряниця Христина, Драч Тетяна, Хромець Яна, Овдієнко Яна, Ковсбасинська Оксана, Шибіко Віктор, Виноградов Максим, Бабич Світлана, Сугак Руслан, Харченко Олег. А допомогли їм всі небайдужі жителі села. Сьогодні, у цей важкий для нашої України час, так важливо не стояти осторонь, не бути байдужим. А ще важливіше зрозуміти, що доля нашої землі залежить від кожного з нас. Будь-яка справа – маленька чи масштабна – зараз є цінною.
Comments