Оголошує проведення конкурсу!

опубліковано 2 груд. 2015 р., 09:00 Vlad Maivka   [ оновлено 20 груд. 2015 р., 09:11 ]
    Требухівська сільська рада Броварського району Київської області (Київська область, Броварський район, с. Требухів, вул.. Гоголівська, 5, тел.. (04594)71-232(04594) 71-054) оголошує проведення конкурсу на посаду спеціаліста–землевпорядника Требухівської сільської ради Броварського району Київської області.

    До участі у конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, освіта вища за напрямком підготовки "геодезія, картографія та землевпорядкування", спеціальністю "землевпорядкування та кадастр", "землевпорядкування" або іншою близькою до "землевпорядкування" спеціальністю за освітньо-кваліфікаційним рівнем: бакалавр, спеціаліст або магістр, стаж роботи за фахом не менше 3-х років, знання української мови,знати і уміти застосовувати на практиці норми чинного земельного законодавства та основні нормативно-правові акти, що регулюють земельні відносини, добре володіти питаннями державної політики в цій галузі, бути обізнаним у роботі з комп'ютером (Wіndows, Місrоsft Wоrd, Ехсеl). Мати знання основних засад діловодства та правил ділового етикету.

    Додаткову інформацію про основні функціональні обов’язки, умови оплати праці та перелік документів, які необхідно подати до конкурсної комісії, дату місце і час проведення можливої співбесіди буде надано Требухівською сільською радою.

    Документи приймаються упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс.

Требухівська сільська рада.

Comments