Про початок громадських слухань детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 15,70га, для індивідуальної житлової забудови по вул. Тиха, в с. Требухів, Броварського району, Київської області,

опубліковано 21 трав. 2020 р., 01:56 Секретар сільради

Требухівська сільська рада повідомляє про те, що громадські слухання детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 15,70га, для індивідуальної житлової забудови по вул. Тиха, в с. Требухів, Требухівської сільської ради, Броварського району, Київської області, які були заплановані на 23 квітня 2020 року в приміщені Требухівської сільської ради та були перенесені на невизначений термін в зв’язку з введеним карантином щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Требухівської сільської ради, відбудуться 25 травня 2020 року о 12:00 год. в с. Требухів по вул. Тихій (біля запланованого дитячого майданчика).

Прохання дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, а саме всім присутнім буди в засобах індивідуального захисту та витримувати дистанцію 1,5 - 2 м один від одного.

Comments