Про повторне скликання 37 позачергової сесії 7 скликання Требухівської сільської ради на 05.06.2020 р.

опубліковано 29 трав. 2020 р., 05:21 Секретар сільради

- повторно скликати 37 позачергову сесію сільської ради сьомого скликання 05 червня 2020 року у с. Требухів;

 - повторне пленарне засідання сесії провести 05 червня 2020 року о 17-й годині в приміщенні Требухівської сільської ради за адресою: с. Требухів, вулиця Гоголівська, 5.

На розгляд 37 позачергової сесії сільської ради 7 скликання передбачається винести такі питання:

1.                      Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».

2.                      Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».

3.                      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок  у власність громадянам в межах с. Требухів Броварського району Київської області.

4.                      Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тимченко Н.В., гр.Овчар О.В., гр.Овчар С.В..

5.                      Про передачу в оренду земельної ділянки Кіктєвій О.І..

6.                      Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1308 га Броварському районному споживчому товаристві.

7.                      Про надання дозволу на розробку детального плану території площею 34,9998 га в с. Требухів.

8.                      Про надання дозволу на розробку детального плану території площею 0,0500 га в с. Требухів.

9.                      Про надання дозволу на розробку детального плану території орієнтовною площею 0,3000 га в с. Требухів

10.                  Про надання дозволу на розробку детального плану території площею 0,3202га в с. Требухів.

11.                  Про надання дозволу на розробку детального плану території площею 0,1200 га в с. Требухів.

12.                  Про надання дозволу на розробку детального плану території площею 1,0000 га в с. Требухів.

13.                  Про надання дозволу на розробку детального плану території площею 24,0000 га в с. Требухів.

14.                  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам в межах с. Требухів та с. Переможець,  Броварського району, Київської області.

15.                  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі  у власність земельних ділянок громадянам  в межах с. Требухів Броварського району Київської області.

16.                  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Требухівської сільської ради для будівництва та обслуговування об’єкту рекреаційного призначення по вул. М. Грушевського – вул. Лугова в с. Требухів Броварського району Київської області .

17.                  Про внесення зміни в рішення Требухівської сільської ради від 13.09.2018 р. за № 275 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійник М.Л.».

18.                  Про внесення зміни в рішення сільської ради від 30.03.2015 р. за № 1358 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заєць А.П.».

19.                  Про внесення зміни в рішення сільської ради від 11.04.2019 р. за № 321 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чебан Антону Сергійовичу».

20.                  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,1400 га с. Требухів, вул. Гоголівська, 8.

21.                  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво   і обслуговування житлового будинку, господарських будівель  і споруд (присадибна ділянка) гр. Менжезі Н.М..

22.                  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності цільове призначення якої змінюється з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  гр. Гриневича М.В..

23.                  Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на будівництво  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кузьміну І.В. та гр. Доліч А.О..

24.                  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою формування земель комунальної власності Требухівської сільської ради.

ІІ. Проекти рішень оприлюднено на офіційному сайті Требухівської сільської ради.

Comments