Про заходи із попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Требухівської сільської ради Броварського району Київської області

опубліковано 18 бер. 2020 р., 03:24 Секретар сільради

ТРЕБУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 16 березня  2020 року                                                               № 20

с. Требухів

 

Про заходи із попередження виникнення та розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території Требухівської сільської ради Броварського району Київської області

 Відповідно до законів України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», на виконання Протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 2, Протоколу  позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 3, з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 на території населених пунктів Требухівської сільської ради, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, на виконання листа  Броварської районної державної адміністрації  № 264/01-16 від 13.03.2020 «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись статею 42, частиною 8 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території населених пунктів Требухівської сільської ради до 03 квітня 2020 року вжити відповідних заходів, а саме:

1.1. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу,  усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

1.2. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювання дезінфекційних заходів.

2. Тимчасово призупинити роботу закладів громадського харчування, ресторанів, кафе, барів, ринків, розважальних закладів, спортивних комплексів, закладів побутового обслуговування та інших закладів надання послуг з 16 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року.

3. Рекомендувати продовжити роботу продуктових магазинів, аптек, банків та АЗС, але з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки.

4. Обмежити відвідування адміністративних будівель в населених пунктах Требухівської сільської ради Броварського району за місцем їх знаходження до 03 квітня 2020 року.

5. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в населених пунктах Требухівської сільської ради до особливого розпорядження.

6. Консультації, прийом заяв від фізичних та юридичних осіб здійснювати в телефонному режимі: конт.тел. (04594) 71-054 – секретар друкарка діловод Требухівської сільської ради, поштою та за допомогою електронних засобів комунікацій (електронна адреса: trebuhsr@ukr.net)

7. Наради, засідання з питань, які потребують оперативного вирішення, проводити в он-лайн режимі.

8. Забезпечити інформування відвідувачів про тимчасове обмеження допуску до адміністративних будинків, споруд і службових приміщень.

9. Облаштувати на адміністративних будівлях Требухівської сільської ради скриньки для залишення громадянами заяв, скарг, пропозицій.

10. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараження інфекцією.

11. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова                                                                        В.В. Куць

 

Comments