Розпочинається весняний благоустрій території села Требухів.

опубліковано 11 квіт. 2016 р., 11:43 Секретар сільради   [ оновлено 11 квіт. 2016 р., 11:44 ]

Від «06» квітня до «06» червня в нашому селі буде проводитись акція «За чисте довкілля»,  під час якої планується прибрати з вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій сміття, що залишилося після зими.

Це нелегка справа. І вже зараз видно, що сільській комунальній службі буде дуже важко. Тож, сільський голова Віталій Куць звертається до усіх жителів села Требухів з проханням зробити добру справу, і  всім разом, взяти участь у весняному прибиранні.

Шановні Требухівці!

З приходом весни та наближенням найбільшого християнського свята – Великодня, звертаюсь до всіх жителів села із закликом подбати про благоустрій, наведення належного порядку на наших вулицях, у парках, скверах та прилеглих до будинків територій.

Всі ми хочемо жити в селі, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянутий храм й пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Але як не прикро про це говорити, через байдужість, багато з наших вулиць й прилеглих до них територій, після зими скоріше нагадують сміттєзвалища, ніж зони життя і відпочинку.

Але разом ми можемо зробити наше село кращим. Саме тому, продовжуючи традицію проведення толок, ми запрошуємо всіх селян до участі у весняному прибиранні. Ми закликаємо приєднатися до толоки підприємців, керівників установ і організацій та відновити практику проведення санітарних днів по прибиранню прилеглої і закріпленої території.

Відтак, чистота і благоустрій Требухова повинні стати справою честі всіх жителів. Саме тому, хочу всім повідомити, що від сьогодні на території Требухівської сільської ради оголошується двомісячник з озеленення та благоустрою.

Закликаю всіх керівників установ, організацій, жителів села подбати про благоустрій та впорядкування кожної вулиці, кожного двору і оселі, пам’ятника чи пам’ятного знака, могил наших славних предків.

Для участі у толоці не потрібно чекати спеціального запрошення. Кожен житель села може долучитися до справи і прибрати сміття перед будинком, висадити квіти на прибудинковій території або, принаймні, прибрати з вулиці будівельні матеріали, що роками лежать перед будинками.

Зичу всім натхнення, успіхів, організованості, самоповаги і задоволення від результатів роботи.

Не залишайтесь байдужими!

 З повагою, сільський голова Куць Віталій Володимирович. 

ĉ
Секретар сільради,
11 квіт. 2016 р., 11:46
Comments