Спростування

опубліковано 9 вер. 2016 р., 02:27 Секретар сільради   [ оновлено 9 вер. 2016 р., 02:34 ]

TSIGN

ТРЕБУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від «29» серпня 2016 року                          с. Требухів                                                    № 67/1

 

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Требухівської сільської ради:

 

1.                  «Сесія», яка відбулася 26.08.2016 року, під головуванням депутата Требухівської сільської ради Шевченко О.М. є недійсною у зв’язку з тим, що згідно п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії сільської ради скликаються сільським головою; відповідно до статті 12 Регламенту роботи Требухівської сільської ради депутатів VІ скликання (вищого юридичного документу сільської ради) «Сесію Требухівської сільської ради веде і закриває сільський голова».

2.                  Дійство, яке відбулося 28.08.2016 року в Будинку культури є неправомірним і не плановане мною, як сільським головою, тому не несе ніяких правових і юридичних наслідків.

3.                  Позачергова сесія, які планують провести група депутатів на 09.09.2016 р., є також незаконною, тому, що порушується п. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесії сільської ради скликаються сільським головою, ст. 9 Регламенту Требухівської сільської ради «Про скликання сесії – сільський голова видає розпорядження», статті 12 Регламенту роботи Требухівської сільської ради «Сесію Требухівської сільської ради веде і закриває сільський голова», а тому сесія не матиме ніяких юридичних прав, і в Требухівській сільській раді проводитись не буде.

4.                  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова                                                                                     В.В. Куць

Comments