Увага! Конкурс на визначення суб'єкта оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки.

опубліковано 23 січ. 2012 р., 02:48 Невідомий користувач   [ оновлено 31 січ. 2012 р., 13:04 ]
Требухівська сільська рада Броварського району Київської області оголошує 
конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності на проведення робіт з
 експертної грошової оцінки земельної ділянки: 

Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею
        0,07 га для обслуговування магазину-павільйону.
Адреса об’єкта: с. Требухів, вул. Горького, 3.
Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об'єкта.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію а Державному реєстрі оцінювачів.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 05 лютого 2012 року включно подати до Требухівської сільської ради (с. Требухів, вул. Гоголівська, 5) заяву та конкурсну документацію.

До підтверджуючих документів належать:
  • заява на участь у конкурсі за встановленою формою; 
  • копія установчого документа претендента; 
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; 
  • копія ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах; 
  • копія свідоцтва про реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів; 
  • копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Державним комітетом України по земельних ресурсах; 
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки земельних ділянок). 
До підтверджуючих документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурс відбудеться 09 лютого 2012 року в приміщенні Требухівської сільської ради за адресою: с. Требухів, вул. Гоголівська, 5.

Телефон для довідок: +380459471232.
Comments