Увага переселенців, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей до Київської області!

опубліковано 5 лют. 2015 р., 07:02 Секретар сільради   [ оновлено 5 лют. 2015 р., 08:34 ]
Пам'ятка 
особам, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей 
до Київської області.

        Згідно Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005р. № 22-1 (із змінами), при переїзді пенсіонера на постійне або тимчасове проживання до іншої адміністративно-територіальної одиниці, для переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, особа надає відповідну заяву.
        Для переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, особи, які звертаються за переведенням пенсійної справи, подають до органу Пенсійного фонду України заяву та паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України), ідентифікаційний номер та пенсійне посвідчення (за наявності). Документи для підтвердження фактичного місця проживання не вимагаються, взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною у заяві.
        Виплата пенсії проводиться за спрощеним порядком на підставі електронної пенсійної справи, враховуючи останній місяць нарахування пенсії за попереднім місцем проживання. Виплата пенсії за період до місяця взяття на облік проводиться після надходження атестату про фактичну виплату пенсії з управління Пенсійного фонду України за попереднім місцем отримання пенсії.
        Перша виплата пенсій здійснюється за новим місцем проживання (перебування) за додатковими відомостями (разовим дорученням).


Прийом громадян проводиться за адресою:
Бульв. Незалежності, 11 кабінет 10
Телефон гарячої лінії : +38(04594)6-98-98
Comments