Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ 
про оприлюднення проекту регуляторного акту

     Керуючись Законом України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності « №1160-ІV від 11.09.2003 р.. на підставі ст..28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні КП «Сервіс» буде виносити на розгляд виконавчого комітету Требухівської сільської ради проект рішення «Про затвердення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для І групи споживачів (населення) , ІІ групи споживачів (бюджетні установи) та ІІІ групи споживачів (інші споживачі).
     З метою забезпечення надання якісних послуг по водопостачанню та водовідведенню, зменшення рівня збитковості підприємства, керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги», підготовлено проект регуляторного акту “Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для І групи споживачів (населення) ІІ групи споживачів (бюджетні установи) та ІІІ групи споживачів (інші споживачі)”.
     Розробником проекту регуляторного акту є комунальне підприємство “ Сервіс ” с. Требухів Броварського р-ну Київської обл.
Проект та аналіз впливу регуляторного акту буде опубліковано на офіційному сайті Требухівської сільської ради www.trebukhiv-rada.gov.ua та в газеті «Нове життя» Броварської районної державної адміністрації.
     Зауваження та пропозиції, щодо даного проекту будуть прийматися протягом місяця з дня опублікування.

Адреса для надання пропозицій та зауважень: 07454 Київська область Броварський район с. Требухів, вул. Гоголівська 5. (1-й поверх) 
тел./факс: (04594) 71-052, 71-202.

Адміністрація КП “ Сервіс ”

 


Comments