Про затвердження тарифів на послуги зі здавання в оперативну оренду торгових місць на торговому майданчику КП "Сервіс"ТРЕБУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проектів рішень Требухівської сільської ради

     Керуючись Законом України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності « №1160-ІV від 11.09.2003 р.. на підставі ст..28 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» КП «Сервіс» буде виносити на розгляд виконавчого комітету Требухівської сільської ради проект рішення «Про затвердження тарифів на послуги зі здавання в оперативну оренду торгових місць на торговому майданчику КП «Сервіс» за адресою: Київська область Броварський район с.Требухів вул. Горького 2б.
     З метою створення якісних послуг на торговому майданчику, зменшення рівня збитковості підприємства, підготовлено проект регуляторного акту “Про погодження тарифів на послуги оренди земельної ділянки торгового майданчика КП «Сервіс»”. Розробником проекту регуляторного акту є комунальне підприємство “Сервіс ” с. Требухів Броварського р-ну Київської обл.
     Проект та аналіз впливу регуляторного акту буде опубліковано на офіційному сайті Требухівської сільської ради www.trebukhiv-rada.gov.ua.
      Зауваження та пропозиції, щодо даного проекту будуть прийматися протягом місяця з дня опублікування.
      Адреса для надання пропозицій та зауважень: с. Требухів, вул. Гоголівська, 5  тел.: 71-052, 71-202.

Адміністрація КП “ Сервіс ”
Comments