Повідомлення від 23.06.2011

 ТРЕБУХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проектів рішень Требухівської сільської ради
 
Відповідно до статей 9,13 Закону України ¨Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності¨ № 1160-ІV від 11.09.2003 р. та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Требухівської сільської ради повідомляє про оприлюднення проектів рішень Требухівської сільської ради:
 
  1. "Про встановлення місцевих зборів". Мета даного проекту рішення - установлення платників збору, видів діяльності, які провадяться з придбанням пільгового торгового патенту, порядку отримання торгових патентів, сплати збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.
  2. "Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальної громади села Требухів". Мета даного проекту рішення – упорядкування процесу передачі в оренду комунального майна, його збереження та ефективне використання площ.
  3. "Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, що перебуває у спільній власності територіальної громади села Требухів". Мета даного проекту рішення – створення єдиного організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду цілісних майнових комплексів. Їх структурних підрозділів, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна.
  4. "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Требухів та села Переможець". Мета даного проекту рішення - економічне регулювання земельних відносин при укладанні цивільно-правових угод, Плата за землю, яка справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, визначається залежно від грошової оцінки земель.
Проекти рішень та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Требухівської сільської ради: www.trebukhiv-rada.gov.ua
 
Зауваження від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань прийматимуться протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень.
 
 
Секретар сільської ради                                                                           Н.К.Куць
Comments